O Firmie

TDMA i GOU-TEC to firmy wyspecjalizowane w szerokiej gamie ekstremalnych, a mimo to bardzo dostępnych i atrakcyjnych dyscyplin sportu, takich jak:

  • wspinaczka,
  • wchodzenie do jaskiń,
  • narciarstwo wysokogórskie,
  • snowboarding,
  • turystyka górska letnia i zimowa.

 

Zajmujemy się również pracami na wysokości technikami alpinistycznymi oraz budową i przeglądami parków linowych a w 2014 roku założyliśmy Polską Szkołę Alpinizmu. PSA jest niepubliczną placówką kształcenia ustawicznego, w której szkolimy operatorów sztucznych ścian wspinaczkowych, osoby obsługujące parki linowe, instruktorów rekreacji ruchowej różnych specjalności oraz pracowników wykonujących różnego rodzaju prace na wysokości, wydając stosowne uprawnienia do wykonywania swoich zawodów.

Niezależnie od wieku i zainteresowań, u nas każdy znajdzie coś dla siebie.

Dodatkowo organizujemy ekstremalne wycieczki szkolne, wieczory panieńskie i kawalerskie, urodziny oraz imprezy integracyjne dla firm.

Nie ważne, czy chcesz dopisać się na jeden z kursów lub wyjazdów, interesuje Cię specjalna oferta dla Ciebie i grupy Twoich znajomych, ani też czy organizujesz imprezę integracyjną dla małej czy dużej firmy. Wszystkie nasze atrakcje chętnie dopasujemy do Twoich oczekiwań.

 

Nasza kadra

Wszystkie organizowane przez nas zajęcia i wyjazdy są bezpieczne i bardzo atrakcyjne dzięki doświadczonej i wysoce wykwalifikowanej kadrze. Wszyscy nasi instruktorzy i trenerzy są pasjonatami dyscyplin którymi się zajmują, a praca z ludźmi przynosi im najwięcej satysfakcji. Poza związkowymi i państwowymi uprawnieniami instruktorów rekreacji, sportu czy trenerów II klasy. Wielu z nas ukończyło Akademię Wychowania Fizycznego, jest Ratownikami lub Instruktorami GOPR, a także posiada wiele innych pokrewnych, umiejętności i specjalistycznych uprawnień. 

 

Mateusz Gutek

Dyrektor PSA i właściciel firmy TDMA. Jego pasja to sporty ekstremalne, a najwięcej czasu poświęca desce snowboardowej, wspinaczce oraz alpinistycznym technikom linowym. Pracuje prowadząc różnorodne kursy, wyjazdy i obozy, a także zajmuje się wykorzystaniem edukacji przygodowej w reintegracji młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym.

 

Jarosław Gutek

Właściciel firmy Gou-tec. Instruktor wielu górskich dyscyplin o bardzo dużym doświadczeniu. Swoją wiedzę przekazuje w unikalny i charakterystyczny sposób. Specjalizuje się w skitouringu, taternictwie Jaskiniowym i alpinistycznych technikach linowych.

 

Aleksander Chruściel

Zdecydowanie jeden z najlepszych i najbardziej znanych szkoleniowców w Polsce w zakresie taternictwa jaskiniowego, ratownictwa górskiego i innych dyscyplin wykorzystujących alpinistyczne techniki linowe.

 

Grzegorz Michałek

Zaczynał od gier zespołowych, potem żeglarstwo, aż w końcu na dobre zadomowił się w górach, ze szczególnym naciskiem na jaskinie. Autor projektu Heaven and Hell, mającego na celu pokonanie największej różnicy wysokości na ziemi, czyli zejście na dno najgłębszej jaskini Krubera-Voronia i wejście na szczyt Mt. Everest.

 

Bartłomiej Chruściel

Znany ze swojego specyficznego poczucia humoru, bardzo lubiany instruktor i znawca górskich tematów, zarówno letnich jak i zimowych. Uczestnik licznych wypraw w różne miejsca globu. Z wykształcenia architekt, z natury bez wątpienia człowiek gór.

 

 

Michał Bartelmus

Doświadczony wspinacz i wyjątkowy instruktor. Pasjonat wspinaczki sportowej i bulderingu, specjalista w zakresie treningu we wspinaczce. Znany ze swojego stoickiego spokoju i dobrego poczucia humoru.

 

Anna Dąbrowska

Niespotykanie pogodna i radosna, przez co nie da się jej nie lubić. W pracy z dziećmi niezrównana. Prowadzi zajęcia ze wspinaczki zarówno halowej jak i skalnej. Jej podejście do wspinania i ludzi dobrze obrazuje liczebność jej sekcji wspinaczkowych - ledwo mieszczą się na jednym piętrze.

 

Dariusz Kędzior

Bardzo dobry instruktor snowboardu spędzający na stokach więcej czasu niż w domu (licząc oczywiście czas snu).

 

 

Robert Cypcer

Mimo tego, że pracuje w zawodzie stosunkowo od niedawna, jego wiedza i zaangażowanie spowodowały, że jest lubianym i uznawanym specjalistą w temacie profilaktyki i rehabilitacji urazów, przede wszystkim w sporcie.

 

Przemysław Golonka

Mimo tego, że praca zabiera mu dużo czasu, regularnie uprawia turystykę górską, zazwyczaj ze swoją drugą połową i przyjaciółmi. Góry to jego wielka pasja. Tam odpoczywa nawet wtedy, gdy fizycznie dają mu w kość.

 

Marzena Gutek

Jest psychologiem, trenerem i psychoterapeutą, a przede wszystkim osobą nastawioną na budowanie więzi, szukającą porozumienia. Swoje doświadczenie zdobywała w firmach sektora budżetowego. Przeprowadziła ponad 1500 godzin szkoleniowych.

 

 - karty zgłoszenia
- wniosek o wydanie leg.
- inf. o kursach
- materiały szk.

GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies