Snowboard

Nauka i doskonalenie techniki jazdy

Samodzielna nauka kończy się utrwaleniem błędów w technice jazdy, które z kolei zmniejszają radość z jazdy a także bezpieczeństwo swoje i innych użytkowników stoku. Dotyczy to wszystkich poziomów zaawansowania i stylów jazdy, a najbardziej tzw. "nauki od zera". 

 

 

Poziom podstawowy

Rozpoczęcie snowboardowej przygody z instruktorem to najlepsze rozwiązanie. Dzięki takim początkom, można sobie poradzić wielu sytuacjach, a przyjemność, bezpieczeństwo i szybkość rozwoju są na najwyższym możliwym poziomie. Oczywiście jeżeli trafi się na dobrego instruktora, ale to w naszym przypadku możemy z czystym sumieniem zagwarantować :) Uczymy jak dobrać sprzęt, skutecznie przygotować się do jazdy, jak poruszać się z jedną nogą wpiętą do deski, w jaki sposób upadać żeby nie narażać się na kontuzję, oraz wszystkich innych, istotnych na tym etapie kwestii. Na skręcie ślizgowym oraz jeździe na wyciągu, kończy się podstawowy etap nauki.

Poziom średniozaawansowany

Tutaj jazda skrętem ślizgowym zmienia się w jazdę skrętem ciętym. Wszystko staje się pewniejsze, szybsze i przyjemniejsze. Tutaj też można pozwolić sobie już na naukę podstaw freestyle'u, czyli jednej z nieco bardziej ekstremalnych i widowiskowych gałęzi snowboardingu. 

Nic nie daje takiej przyjemności podczas jazdy, jak maksymalne wykorzystanie sprzętu, stoku oraz własnych możliwości. Żeby móc tego zaznać, nie trzeba zbyt wiele. Wystarczy pozwolić sobie na doskonalenie techniki jazdy za pomocą kilku wskazówek i odpowiednich ćwiczeń. 

 

 

Poziom zaawansowany

Na etapie doskonalenia techniki jazdy każdy szczegół ma duże znaczenie. Perfekcyjna technika jazdy pozwala na wejście w świat jazdy sportowej, która stanowi apogeum doznań oferowanych przez tą niepowtarzalną zimową dyscyplinę sportu. Oferujemy zarówno krótsze (2 lub 3 godzinne) jak i całodniowe szkolenia, indywidualne lub grupowe, a także w formie przeróżnych wyjazdów.

 

 POWRÓT- karty zgłoszenia
- wniosek o wydanie leg.
- inf. o kursach
- materiały szk.

GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies