News

Ekstremalny obóz wspinaczkowo-jaskiniowy, wakacje 2017

Wspinaczka i eksploracja jaskiń to niezwykłe i niezwykle atrakcyjne dyscypliny sportu. Mimo swojego ekstremalnego charakteru, można je uprawiać w bardzo bezpieczny sposób. Zapraszamy do udziału w wyjątkowym obozie, który zawiera w sobie szkolenie wspinaczkowe po drogach ubezpieczonych, podstawowe szkolenie jaskiniowe oraz wiele innych atrakcji. I turnus: 24-29 lipiec, II turnus: 31 lipiec - 5 sierpień.

Kurs na Instruktora Alpinistycznych Technik Linowych już 16-22 października 2017

Wyjątkowy kurs, mnóstwo przydatnej wiedzy i praktycznych umiejętności. Działamy na najnowszym sprzęcie i udostępniamy obszerne, jedyne w swoim rodzaju materiały szkoleniowe. Zapewniamy również pomoc w zakupie najlepszego sprzętu w bardzo dobrych cenach :)

Czytaj więcej...

Kurs na Instruktora Wspinaczki Skalnej już za niedługo! 22 wrzesień - 1 październik 2017

Ogłaszamy nabór na kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej o specjalizacji Wspinaczka Skalna. Najbliższy i prawdopodobnie ostatni kurs na instruktora wspinaczki w tym roku, odbędzie się w terminie 22 wrzesień do 1 październik 2017. Rozbudowana metodyka i unikalne treści dotyczące szeroko pojętej organizacji zajęć oraz wyjątkowe, ciągle rozbudowywane materiały szkoleniowe, to tylko niektóre atuty naszego kursu :)

Czytaj więcej...

Szkolenie do prac na wysokości - dostęp linowy/budowlany 18-20 czerwiec 2018

Zapraszamy na  szkolenie do prac na wysokości w dostępie linowym oraz budowlanym, wszystkie osoby, które zaczynają pracę na wysokości lub potrzebują zdobyć/odnowić uprawnienia. Prowadzimy nabór na kolejny kurs, który odbędzie się w drugiej połowie czerwca.

Kurs na Instruktora Snowboardu

Nasz kurs przygotuje Cię do pracy Instruktora Snowboardu we wszystkich aspektach, m.in. czego i w jakiej kolejności uczyć oraz co równie ważne, w jaki sposób to robić. Nie bez znaczenia jest także właściwe podejście do kursanta, dostosowane do jego wieku, poziomu zainteresowań, charakteru i oczekiwań.

Czytaj więcej...

Urazy przeciążeniowe kończyny górnej we wspinaczce. Charakterystyka oraz możliwości zapobiegania i rehabilitacji

Celem tego opracowania jest nakreślenie podstawowego sposobu postępowania dla wspinaczy, które pozwoli uniknąć urazów przeciążeniowych kończyny górnej.

Czytaj więcej...

Przegląd środków ochrony indywidualnej (okresowe kontrole SOI)

Alpinistyczny sprzęt używany w pracach na wysokości a także w parkach linowych i na sztucznych ścianach wspinaczkowych podlega okresowym kontrolom, które wykonywać mogą tylko upoważnione osoby. Oferujemy kontrole sprzętu wg. obowiązujących zasad, potwierdzone odpowiednią dokumentacją kontrolną.

Najtrudniejsze drogi wspinaczkowe na świecie

Celem artykułu jest prezentacja najtrudniejszych dróg wspinaczkowych na świecie, rejonów w których się znajdują oraz pogromców tego, co obecnie we wspinaczce sportowej najtrudniejsze. Artykuł porusza również kwestię wycen oraz związanych z nimi nieścisłości. Data aktualizacji artykułu: 13 marzec 2018.

Czytaj więcej...

Najtrudniejsze buldery na świecie - prezentacja i kwestia wycen

Poza zestawieniem i przybliżeniem charakteru najtrudniejszych, niezdegradowanych do tej pory bulderów, niniejszy artykuł ma na celu przedstawić kluczowe kwestie będące powodem rozbieżności wycen, zarówno w aspekcie historycznym jak i w aspekcie wypowiedzi topowych wspinaczy działających na "małych formach". Zapraszamy do przeczytania całości artykułu :) Data aktualizacji: 26 listopad 2016.

Czytaj więcej...

Misja Bośnia 2014 - film i relacja z wyprawy

Zapraszamy do obejrzenia filmu dokumentalnego i przeczytania relacji z naszej wyprawy eksploracyjnej na Górę Klek, znajdującą się we wschodniej części Jahoriny, pasma górskiego na terenach Bośni i Hercegowiny.

Czytaj więcej...

Misja Bośnia 2013 - wyprawa eksploracyjna na górę Klek

Zapraszamy do przeczytania relacji z naszej pierwszej wyprawy eksploracyjnej na Górę Klek, znajdującą się we wschodniej części Jahoriny, pasma górskiego na terenach Bośni i Hercegowiny.

 

Czytaj więcej...- karty zgłoszenia
- wniosek o wydanie leg.
- inf. o kursach
- materiały szk.

GOU-TEC Jarosław Gutek
tel: 600 212 353
e-mail: jarek@gou-tec.pl

TDMA Mateusz Gutek
tel: 602 730 213
e-mail: mateusz@tdma.pl

(c) 2014 Gou-Tec & TDMA. All Rights Reserved. | Polityka Cookies